+902126232140
+902126232143 (FAX)

Blog grid view

daikin eğitim

daikin eğitim

Hem Daikin Türkiye’nin hem de iklimlendirme sektörünün beklentisi ve ihtiyaçlarına uygun nitelikteki stratejik iş gücünü yetiştirebilmeye yönelik model geliştirmek için paydaş eğitimlerine devam eden Daikin Türkiye Akademi’de Sotek çalışanları da eğitim aldılar.
Eylül ayı içerisinde Daikin Türkiye’nin ofisinde düzenlenen ve Eğitim Danışmanı Yasemin Almış tarafından verilen eğitimde Daikin firmasının Türkiye pazarına sunduğu Zeas ve Convenipack Endüstriyel Soğutma Sistemlerinin teknik bilgileri,uygulama esasları,cihaz detaylar v.b bir çok önemli konunun işlendiği iki günlük uygulamalı eğitimin sonunda katılımcılar sınava tabi tutularak Daikin firması tarafından sertifikalandırıldılar.

 

daikin türkiye sotek işbirliği

SOTEK VE DAIKIN TÜRKİYE İŞ BİRLİĞİ

1978 yılından beri distribütörler vasıtasıyla Türkiye’de faaliyetini sürdüren Daikin, Temmuz 2011’de Türkiye iklimlendirme sektörünün en önemli oyuncularından Airfel’in %100 hissesini satın alarak Türkiye iklimlendirme sektörünün iddialı bir oyuncusu olmuştur. Daikin Türkiye bugün ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip şirketidir.

ENTES ŞİRKET İÇİ EĞİTİM

ENTES, 1980 yılından bu yana enerjinin verimliliği ve kalitesi alanlarında çözümler sunan lider teknoloji şirketidir.

Comments (1)