2016 yılına hızlı bir iş programı ile başladık.İstanbul’da Migros Mağazaları’nın iç aydınlatma revizeleri personelimizin yoğun çalışmaları eşliğinde başlatıldı.

Yüksek elektrik sarfiyatlı ve düşük aydınlık düzeyi sağlayan eski tip aydınlatma armatürlerinin olduğu mağazalara, elektronik aksamlı ve enerji tasarruflu aydınlatma armatürlerinin montaj projesi tüm hızıyla devam ediyor.Hedefimiz haftada 4 mağazanın bitirilmesi yolunda.
Sizi bilmem ama ben alışveriş yapmaya girdiğim mağazalarda aydınlatmadan,mağazada çalınan müziğe kadar dikkat ederim.Böyle detayların alışveriş kalitesini arttırdığına inanırım.

Sizinde yolunuz Migros’lara düşerse,alışveriş yaparken aydınlatmaları beğenirseniz düşüncelerinizi her zaman yazının üzerinde bulunan yorumlar (comment) bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Eğer sizin de ihtiyaçlarınız doğrultusunda böyle bir değişikliğe ihtiyacınız varsa bizlere her zaman +902126232140 numaralı telefonlardan ulaşabilir veya info@soteksogutma.com.tr adresine e posta gönderebilirsiniz.

 

migros armatür değişimi

 

 

 

2